  • RNR60E1240BSBSL
RNR60E1240BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1240BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1240BSBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1240BSBSL
  • Resistance
    1.24kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm