  • RNR60E1331DSRSL
RNR60E1331DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1331DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1331DSRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1331DSRSL
Description:
1.33kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1331DSRSL
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm