  • RNR60E1372FMRSL
RNR60E1372FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1372FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1372FMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1372FMRSL
  • Resistance
    1.37kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm