  • RNR60E1472BSRSL1
RNR60E1472BSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1472BSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E1472BSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E1472BSRSL1
Description:
1.47kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1472BSRSL1
  • Resistance
    1.47kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm