  • RNR60E1872BRRSL
RNR60E1872BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1872BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1872BRRSL
Description:
1.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1872BRRSL
  • Resistance
    1.87kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm