  • RNR60E2230BSBSL1
RNR60E2230BSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2230BSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E2230BSBSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2230BSBSL1
  • Resistance
    2.23kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm