  • RNR60E2431DSRSL
RNR60E2431DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2431DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2431DSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
2.43kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2431DSRSL
  • Resistance
    2.43kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm