  • RNR60E2494FRRSL1
RNR60E2494FRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2494FRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E2494FRRSL1
Package:
Datasheet:
Description:
2.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2494FRRSL1
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm