  • RNR60E24R0BRBSL1
RNR60E24R0BRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E24R0BRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E24R0BRBSL1
Package:
Datasheet:
Description:
24Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E24R0BRBSL1
  • Resistance
    24Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm