  • RNR60E2740FMBSL
RNR60E2740FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2740FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2740FMBSL
Description:
2.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2740FMBSL
  • Resistance
    2.74kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm