  • RNR60E3160FSRSL1
RNR60E3160FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3160FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E3160FSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E3160FSRSL1
Description:
3.16kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3160FSRSL1
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm