  • RNR60E3651FMRSL1
RNR60E3651FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3651FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E3651FMRSL1
Description:
3.65kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3651FMRSL1
  • Resistance
    3.65kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm