  • RNR60E4171BSRSL
RNR60E4171BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4171BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E4171BSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4171BSRSL
  • Resistance
    4.17kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm