  • RNR60E44R2FSRSL1
RNR60E44R2FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E44R2FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E44R2FSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E44R2FSRSL1
Description:
44.2Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E44R2FSRSL1
  • Resistance
    44.2Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm