  • RNR60E4641BSBSL
RNR60E4641BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4641BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E4641BSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E4641BSBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4641BSBSL
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm