  • RNR60E4753FMBSL1
RNR60E4753FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4753FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E4753FMBSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4753FMBSL1
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm