  • RNR60E5621BSRSL
RNR60E5621BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5621BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E5621BSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5621BSRSL
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm