  • RNR60E64R9FMBSL
RNR60E64R9FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E64R9FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E64R9FMBSL
Description:
64.9Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E64R9FMBSL
  • Resistance
    64.9Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm