  • RNR60E7060BSRSL1
RNR60E7060BSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E7060BSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E7060BSRSL1
Description:
7.06kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E7060BSRSL1
  • Resistance
    7.06kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm