  • RNR60E7321FSRSL
RNR60E7321FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E7321FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E7321FSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E7321FSRSL
  • Resistance
    7.32kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm