  • RNR60E8253BMBSL
RNR60E8253BMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E8253BMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E8253BMBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E8253BMBSL
Description:
8.25kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E8253BMBSL
  • Resistance
    8.25kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm