  • RNR60E85R6DSRSL
RNR60E85R6DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E85R6DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E85R6DSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E85R6DSRSL
  • Resistance
    85.6Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm