  • RNR65C3483FMM7765
RNR65C3483FMM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65C3483FMM7765
HK JDW NO:
866-RNR65C3483FMM7765
Package:
Datasheet:
Description:
348kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65C3483FMM7765
  • Resistance
    348kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm