  • RNR65E1261DMBSL65
RNR65E1261DMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1261DMBSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E1261DMBSL65
Package:
Datasheet:
RNR65E1261DMBSL65
Description:
1.26kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1261DMBSL65
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.26kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm