  • RNR65E1872BMBSL
RNR65E1872BMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1872BMBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E1872BMBSL
Package:
Datasheet:
RNR65E1872BMBSL
Description:
1.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1872BMBSL
  • Resistance
    1.87kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm