  • RNR65E1961FMBSL
RNR65E1961FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1961FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E1961FMBSL
Package:
Datasheet:
RNR65E1961FMBSL
Description:
1.96kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1961FMBSL
  • Resistance
    1.96kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm