  • RNR65E2672FPRSL65
RNR65E2672FPRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E2672FPRSL65
HK JDW NO:
866-RNR65E2672FPRSL65
Package:
Datasheet:
RNR65E2672FPRSL65
Description:
2.67kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E2672FPRSL65
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm