  • RNR65E6650FPRSL
RNR65E6650FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E6650FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E6650FPRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E6650FPRSL
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm