  • RNR65E7500BPBSL
RNR65E7500BPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E7500BPBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E7500BPBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E7500BPBSL
  • Resistance
    7.5kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm