  • RNR70C2213BMM774
RNR70C2213BMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C2213BMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C2213BMM774
Description:
221kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C2213BMM774
  • Resistance
    221kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm