  • RNR70C4991FPM774
RNR70C4991FPM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C4991FPM774
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR70C4991FPM774
Package:
Datasheet:
Description:
4.99kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C4991FPM774
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm