  • RNR70C9313FMM774
RNR70C9313FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C9313FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C9313FMM774
Package:
Datasheet:
RNR70C9313FMM774
Description:
931kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C9313FMM774
  • Resistance
    931kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm