  • RNR70E1022BMBSL
RNR70E1022BMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1022BMBSL
HK JDW NO:
866-RNR70E1022BMBSL
Description:
1.02kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1022BMBSL
  • Resistance
    1.02kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm