  • RNR70E1041DMRSL
RNR70E1041DMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1041DMRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E1041DMRSL
Description:
1.04kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1041DMRSL
  • Resistance
    1.04kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm