  • RNR70E1334FMRSL
RNR70E1334FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1334FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E1334FMRSL
Description:
1.33kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1334FMRSL
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm