  • RNR70E3093FMRSL4
RNR70E3093FMRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E3093FMRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E3093FMRSL4
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E3093FMRSL4
  • Resistance
    3.09kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm