  • RNR70E31R6FMM774
RNR70E31R6FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E31R6FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70E31R6FMM774
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E31R6FMM774
  • Resistance
    31.6Ohm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm