  • RNR70E3322FMM774
RNR70E3322FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E3322FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70E3322FMM774
Description:
33.2kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E3322FMM774
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm