  • RNR70E4223FMRSL4
RNR70E4223FMRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E4223FMRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E4223FMRSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E4223FMRSL4
Description:
4.22kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E4223FMRSL4
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm