  • RNR70E4992BPBSL4
RNR70E4992BPBSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E4992BPBSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E4992BPBSL4
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E4992BPBSL4
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm