  • RNR70E5491FMRSL
RNR70E5491FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E5491FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E5491FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR70E5491FMRSL
Description:
5.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E5491FMRSL
  • Resistance
    5.49kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm