  • RNR70E5622FMRSL
RNR70E5622FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E5622FMRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR70E5622FMRSL
Package:
Datasheet:
Description:
5.62kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E5622FMRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm