  • RNR70E6191FMRSL
RNR70E6191FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E6191FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E6191FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR70E6191FMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E6191FMRSL
  • Resistance
    6.19kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm