  • RNR70E6652FPBSL4
RNR70E6652FPBSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E6652FPBSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E6652FPBSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E6652FPBSL4
Description:
6.65kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E6652FPBSL4
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm