  • RNR70E9092FMBSL
RNR70E9092FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E9092FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR70E9092FMBSL
Description:
9.09kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E9092FMBSL
  • Resistance
    9.09kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm