  • RNR75E1543FMBSL
RNR75E1543FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1543FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR75E1543FMBSL
Description:
1.54kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1543FMBSL
  • Resistance
    1.54kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm