  • RNR75E1781FMRSL
RNR75E1781FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1781FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E1781FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR75E1781FMRSL
Description:
1.78kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1781FMRSL
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm