  • RNR75E2552FMRSL
RNR75E2552FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E2552FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E2552FMRSL
Description:
2.55kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E2552FMRSL
  • Resistance
    2.55kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm