  • RNR75E3480FMRSL
RNR75E3480FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E3480FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E3480FMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E3480FMRSL
  • Resistance
    3.48kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm