  • RNR75J1332FMM771
RNR75J1332FMM771
advertisement
Manufacturer No:
RNR75J1332FMM771
HK JDW NO:
866-RNR75J1332FMM771
Description:
Through Hole 13.3kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75J1332FMM771
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    13.3kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    30.12mm